Prodeje v roce 2014

prodej v roce 2011

milionů EUR

Obchodů ve světě

obchodů ve světě

Lagardere Travel Retail působí v 18 zemích

Zaměstnanců ve světě

zaměstnanců ve světě

Na více než 64 letištích

 • Lagardere Duty Free v České republice

  aelia mapa ČR

  Společnost Lagardere Duty Free,s.r.o. je klíčovým hráčem v oblasti travel retail v České republice. Na letištích v Praze, Ostravě a Karlových Varech provozuje celkem 23 duty free prodejen s luxusními parfémy, kosmetikou, alkoholem, cukrovinkami, tabákem, módou a doplňky. Společnost rovněž zajištuje palubní prodej pro České Aerolinie.

  Lagardere Travel Retail je součástí skupiny Lagardere Services. V České republice působí od roku 2010 a zaměstnává více než 270 lidí.

  Ukázky prodejen v České republice

 • Lagardere Travel Retail světě

  Letiště

  letiště aelia

  Prodejny Lagardere Travel Retail se nachází na více než 64 letištích ve Francii, Velké Británii, Polsku, České republice, Španělsku, Itálii, Hong Kongu, Singaporu a ostrově Noumea).

  Palubní prodej

  prodej na palubách letadel

  Lagardere Travel Retail provozuje rovněž palubní prodej na palubách společností Air France, Alitalia, Air Iberia, Air Caraibes, Air Seychelles, Czech Airlines.

  Nádraží a přístavy

  Přístavy a nádraží

  Lagardere Travel Retail rovněž provozuje prodejny na nádražích Eurostar v Paříži a Eurotunnel v Calais, dále prodejny v přístavech Barcelona a Valencie a zajištuje prodej na trajektech Irrish ferries.

  lagardere-tr.com

  Aelia.com

  Navštivte také oficiální stránky společnosti

  Společnost Lagardere Travel Retail působí v 18 zemích, kde provozuje více než 350 duty free prodejen se sortimentem parfémy a kosmetika, alkohol, tabák, cukrovinky a delikatesy, móda, doplňky a elektronika. S obratem 1400 milionů EUR v roce 2014 a více než 3.000 zaměstnanci je Lagardere Travel Retail jedním z evropských lídrů v oblasti Duty Free and Luxury.

  Ukázky prodejen Lagardere Travel Retail ve světě